بام قشم
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
بام قشم

هنگام راهی شدن به سوی قشم می توانید با مراجعه به سایت مستر بلیط اقدام به خرید بلیط هواپیما قشم نمایید و راهی سفری لذت بخش شوید.

معرفی بخش های بام قشم

گردشگران زمانی که راهی جزیره قشم می شوند علاوه بر تفریحات معمولی از تفریحات دریایی و ساحلی بازدید خواهند کرد. بام قشم یکی از مکان های بی نظیری است که در قشم وجود دارد. تمامی افرادی که راهی این جزیره می شوند مطمئنا از این منطقه بازدید خواهند کرد. علاوه بر زیبایی هایی که فلات بام قشم دارد اگر بتوانید از بام قشم بالا روید منظره های بی نظیری را مشاهده خواهید نمود. در سال های گذشته مردم زیادی در این منطقه سکونت داشته اند. هنگام شرجی شدن هوا و به وجود آمدن گرما مردم ساکن در این ارتفاعات به آب انبار قشم می رفتند. برای راهی شدن به سوی جزیره قشم و لذت بردن از بام منحصر به فرد قشم می توانید به سایت معتبر مستر بلیط مراجعه نمایید و اقدام به تهیه بلیط مورد نیاز خود نمایید.

زیبایی های این منطقه تنها به وجود سنگ ها و زمین های اطراف آن محدود نمی شود بلکه هنگام شب در آن می توان آسمان پر ستاره را تماشا کرد که کمتر جایی در ایران به این مکان شباهت دارد. هنگام شب در بام قشم ستاره ها به قدری به شما نزدیک هستند که انگار درون آسمان قرار دارید. ارتفاعات بام قشم برای افرادی که به ستاره شناسی و رصد آسمان علاقه دارند جای بسیار مناسبی است. در نزدیکی بام قشم مجموعه های دیدنی بسیاری وجود دارد که یکی از آن ها دره ستارگان است. دره ستارگان که به صورت طبیعی به وجود آمده است از مکان های نزدیک به بام قشم و در محدوده ژئو پارک قشم قرار گرفته است. برخی از افراد بر این عقیده هستند که علت به وجود آمدن اشکال متحیر کننده این منطقه سقوط بعضی از اجرام آسمانی است. دره تندیس ها از دیگر مکان هایی است که در محدوده ژئو پارک قشم قرار گرفته است. این مکان مجموعه ای از سنگ ها و آهک ها است که در سال های گذشته در بستر دریا قرار داشته اند و به تدریج روی زمین آمده اند.

شرایط بازدید

https://mrbilit.com/mag/qeshm-roof/

تعداد بازدید از این مطلب: 3
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
می توانید دیدگاه خود را بنویسیدتعداد صفحات : 5