مدارک لازم جهت اجاره ماشین در کیش
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
مدارک لازم جهت اجاره ماشین در کیش

رزرو خودرو در برخی سایت ها با هم تفاوت های جزئی دارند، مثلاً بعضی از این سایت ها در هنگام رزرو با در نظر گرفتن نوع ماشین و قیمت اجاره آن، از کاربر خود تقاضای واریز بیعانه دارند، تا ماشین به نام آنها ثبت شود و در بعضی سایت ها نیز تا زمان تحویل خودرو از مشتری پولی دریافت نمی کنند. اگر از مشتریان ثابت این سایت ها باشید، شامل تخفیفات قابل توجه ای خواهید شد. همین موضوع باعث می شود تا میزان قابل توجه ای در هزینه ها صرفه جویی شود. برای اجاره خودرو مستر بلیط راهنمایی های لازم را به شما ارائه می کند. اجاره اتومبیل برای اتباع ایرانی و خارجی با هم تفاوت هایی دارد.

مدارک مورد نیاز برای اتباع ایرانی

 1. کارت ملی اجاره کننده
 2. تحویل یک برگه چک یا سفته به نرخ روز خودرو
 3. گواهینامه معتبر فرد اجاره کننده
 4. “یکی از موارد زیر برای ایرانیان:”
 • ارائه پول نقد به مبلغ ده درصد از ارزش ماشین مورد نظر (برای خودروهای داخلی ودیعه 15 درصدی )
 • سند یک ملک که به نام فرد متقاضی باشد
 • تحویل اتومبیل شخصی خود به همراه سند آن به رنت کار

مدارک مورد نیاز برای اتباع خارجی

 1. کارت شناسایی قابل استناد
 2. ویزا و پاسپورت فرد اجاره کننده
 3. مشاهده بلیط رفت و برگشت فرد
 4. گواهینامه معتبر فرد اجاره کننده
 5. ارائه پول نقد به مبلغ ده درصد از ارزش ماشین مورد نظر (با ارزهای خارجی یا ريال) (برای خودروهای داخلی ودیعه 15 درصدی )

قراردادی که بین طرفین یعنی اجاره کننده و رنت کار به امضا می رسد برای یک زمان مشخص خواهد بود. نکاتی در مورد اجاره ماشین وجود دارد که باید از آنها مطلع شد مثلا: این خود شما هستید که باید هزینه بنزین را بپردازید. در این جزیره در منطقه فارور و گلدیس پمپ بنزین موجود است. نکته دیگر اینکه یک مقدار پول بابت جریمه احتمالی از شما دریافت می کنند و در حالتی که جریمه نشده باشید بعد از 7 روز پول را به حساب شما واریزخواهند کرد. شما این قابلیت را دارید که ماشین را با راننده و یا بدون راننده در اختیار بگیرید. اگر ماشین را با راننده در رزرو کنید نیاز به تحویل ضمانت نامه نخواهید داشت.برای خرید بلیط هواپیما و سفر به کیش میتوانید بلیط کیش خود را از طریق سایت مستر بلیط خریداری کنید.

مواردی همچون ذکر این نکته که در صورت بروز هرگونه حادثه، تصادف و یا سرقت، مسئولیت آن با چه فردی است و چه میزان از آن مربوط به شرکت و چه میزان بر عهده ی فرد اجاره کننده است و یا این مطلب که تعهدات شرکت شامل چه مواردی است و چه مواردی را تضمین می کند.

آیا شرکت سلامت فنی و عدم نقص در ظاهر خودرو را تضمین می نماید یا نه؟

آیا این خودرو در مالکیت شرکت است یا فرد دیگری آن را به شرکت اجاره داده است و در صورت بروز مشکل با چه مسائل قانونی مواجه می شود؟ و چه کسی مسئول است؟

آیا در صورت بروز مشکل فنی و احتیاج به بررسی و حتی سرویس خودرو، گروهی برای امداد رسانی و راهنمایی و پشتیبانی وجود دارد و یا فرد از هیچ خدماتی پس از اجاره برخوردار نخواهد بود؟

آیا خودروی اجاره شده تمامی بیمه های لازم اعم از شخص ثالث و بدنه را دارا می باشد؟

و آیا این شرکت برای اجاره ی خودرو شیوه هایی متناسب با شرایط متقاضی دارد و از انعطاف کافی در مدارک لازم برای اجاره خودرو برخوردار است یا تنها از یک شیوه ی خاص تبعیت می کند؟

این سوالات و پاسخ شایسته به این موارد بسیار مهم، می تواند عیار و اعتبار شرکت اجاره دهنده ی خودرو را مشخص نماید و یک اطمینان قلبی و یا عدم اطمینان را در مشتری ایجاد کند.

شرکت اجاره خودروی حامی رنت با به کارگیری مجموعه ای از کارشناسان خبره و با تجربه می تواند به تمامی سوالات شما پاسخ مناسب دهد و شما را در اجاره ی یک خودوری مناسب برای مورد استفاده ی شما راهنمایی نماید. این شرکت تمامی مفاد قرارداد را به صورت روشن و واضح برای شما شرح داده و شما را با تمامی حقوق و البته مسئولیت هایتان آشنا می کند. همچنین تمامی تضمین ها برای سالم بودن خودرو چه از نظر فنی و ظاهر مناسب را به شما ارائه می دهد و با توجه به اینکه بیشتر خودرو ها در مالکیت شرکت می باشد خیال شما را از بابت بروز مشکلات حقوقی در زمان ایجاد حوادث مختلف راحت می کند.

http://www.hamedansurgeons.ir/212-andazeh-navgan-reyli-raja/

تعداد بازدید از این مطلب: 35914
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
می توانید دیدگاه خود را بنویسیدتعداد صفحات : 8