تفرجگاه ساحلی دریا کوچک
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
تفرجگاه ساحلی دریا کوچک

اما برخی از امکانات و تفریحات موجود در این منطقه فقط تا هنگام غروب آفتاب قابل استفاده هستند. زیرا بعد از آن قایق ها پهلو می گیرند و فضای زیادی را اشغال می کنند. از این رو بهتر است برای تفریح و خوشگذرانی، قبل از غروب آفتاب به آن جا بروید. علاوه بر موارد ذکر شده امکانات بسیار دیگری از جمله پارک، آنتن دهی موبایل، سرویس بهداشتی، بوفه، شنا، فروشگاه، کافی شاپ و رستوران، محل پارک خودرو و آلاچیق های بیشماری در این منطقه وجود دارد. شما می توانید با تهیه کردن بلیط های سفر خود از سایت معتبر مستر بلیط، به این شهر سفر کنید و به دیدن این جاذبه زیبا بروید.

از دیگر ویژگی های این تفرجگاه ساحلی می توان به محوطه سازی خوب، کاشت درخت، پارک بازی بزرگ برای کودکان، نیمکت های نشیمن که برای تفریح و گذران اوقات فراغت خانواده ها درست شده اند، اشاره کرد. معمولا در این منطقه قایق های کوچک و بزرگ بسیاری، دیده می شود که در حال ماهیگیری هستند. همان طور که گفته شد در اطراف رستوران های متعددی وجود دارد اما بهتر است در آن جا برای خودتان ماهی تازه خریداری کنید و در کنار خانواده یک غذای سالم و خوش مزه نوش جان کنید. مطمئنا با سفر به چابهار و رفتن به ساحل دریا کوچک، پشیمان نمی شوید و تفریح در آن جا برای تان به یک خاطره شیرین و به یاد ماندنی تبدیل می شود.

شرایط بازدید

شرایط بازدید

بازدید از این جاذبه گردشگری، شرایط خاصی ندارد و کاملا رایگان است؛ اما بهتر است وجه نقد، کارت بانکی، لباس شنا، حوله، موبایل، مایو، لباس اضافه، آب آشامیدنی، زیر انداز و دمپایی، همراه خود داشته باشید. همچنین در هر ساعتی از شبانه که بخواهید می توانید به آن جا بروید و در ساحل قدم بزنید یا این که از امکانات آن بهره ببرید.

https://mrbilit.com/mag/darya-koochek-seaside-resort/

تعداد بازدید از این مطلب: 8509
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
می توانید دیدگاه خود را بنویسیدتعداد صفحات : 4