با قطارهای موسسه رجا آشنا شوید
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
با قطارهای موسسه رجا آشنا شوید

موسسه رجا برای مسافران خود امکاناتی را قرار داده است که در چند مورد می توان نوشت:

شرکت مسافر بری رجا در سال۱۳۷۶مرکزهای مربوطه جهانی، در سمت ایجاد تحولاتی بنیادی، پیشرفت کیفیت، بیان خدمات درصنعت مسافر بری ریلی،تصمیمی به صورت واگذاری درفعالیت کارهای مسافربری از سمت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، به موسسه حمل ونقل ریلی رجا گرفتند.

ازآن به بعد موسسه رجا باسرمایه و حمایت ملی وبا اتکا بر نیروهای کارکرده و متخصص در شغل های مرتبط این صنعت توانست قطار های مدرن را وارد خطوط کشور کند و با به دست آوردن واگن های مورد نیاز خود را از منبع های داخلی وخارجی در سمت پاسخگویی به رشد وپیشرفت درخواست حمل ونقل ریلی در ملت و رعایت استاندار های کسب رضایت مشتری به صورت مساوی، به نقطه عطف اصلی این صنعت تبدیل شود.

موسسه رجا توانست از سمت تسهیل فرایند خرید بلیط قطارها وخدمات آنها، بهتر شدن کیفیت کترینگ، افتتاح قطارهای مدرن با خدمات رفاهی بالا در راه های پررفت وآمد و حضور مهمانداران عالی ، محبوبیت بیشتری را کسب کند.قطار رجا این امکان را دارد که بافشار دادن یک دکمه مهماندار واگن را احضار کرده وغذای مورد نظر را درخواست کنیم.

کوپه های چهار تخته: در واقع این کوپه ها بسیار پر طرفدار هستند از لحاظ کیفیت خدمات و سطح کیفی در سطح بسیار بالایی قرار دارند برای سفرهای خانوادگی این کوپه بهترین گزینه است.

کوپه های صندلی/ سالنی:در واقع این دسته را باید از نظر قیمت جزء ارزان ترین کوپه ها در ناوگان بلیط دانست، اما در عین حال که قیمت بسیار ارزانی دارند کیفیت بال

تعداد بازدید از این مطلب: 17250
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
می توانید دیدگاه خود را بنویسیدتعداد صفحات : 8