شرکت برتر حمل و نقل کشور
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
شرکت برتر حمل و نقل کشور

سفرهای بین شهری و درون شهری از دیرباز مورد توجه گردشگران و مسافران بسیاری بوده است، دانشجو هایی که در شهری دور از محل زندگی خود تحصیل می‌ کنند یا افرادی که برای کار و زندگی به شهری دیگر می روند، همه و همه نیازمند وسایل نقلیه برای این رفت و آمد های طولانی مدت هستند، وسایل نقلیه ای مانند هواپیما هزینه های زیادی دارند که پرداخت کردنشان در اکثر اوقات از توان افرادی مانند دانشجویان خارج است. اینجاست که شرکت های اتوبوسرانی و قطار وارد عمل می‌شوند. با ما همراه باشید تا در ادامه ده شرکت برتر در صنعت حمل و نقل را معرفی کنیم.

شرکت زندگی

با توجه به تقاضای بسیار زیاد مردم و استقبال آنها از قطارهای بین شهری شاهد پدید آمدن تعداد زیادی شرکت در این عرصه هستیم، شرکت حمل و نقل زندگی نیز یکی دیگر از شرکت های پیشگام و توسعه یافته ی قطار است. این قطار توسط شرکت رجا وارد عرصه ی ریلی شده است و با داشتن امکانات رفاهی بسیار خوب امتیاز زیادی در این زمینه کسب کرده است. این قطار۵ ستاره از کوپن هایی مدرن، زیبا و تمیز برخوردار است و سفری بسیار راحت را برای مسافرین فراهم می‌کند.

این قطار امکانات متنوعی مانند رستوران، کافه، تنظیم ساعت برای بیدار شدن، امکانات الکترونیکی در سرویس های بهداشتی، سیستم رسانه ای صوتی و تصویری با قابلیت پخش تمامی شبکه های دیجیتال، استفاده از شید برای پنجره برای تنظیم نور و خدمات ویژه برای کودکان دارد.

شما می‌توانید با انتخاب روز و ساعت مدنظر خود در سایت های خرید آنلاین، لیستی از پیشنهادها را مشاهده کرده و بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید.